آموزش خرید کردن از مارکت موبولوژی

مارکت موبولوژی

خرید کردن از مارکت موبولوژی بسیار ساده و آسان میباشد !!

کافیست وارد لینک توضیحات محصول مورد نظر خود شوید و مراحل زیر را دنبال کنید .

۱. ما برای مثال میخواهیم “ پکیج اینستالوژی ( افزایش لایک و فالوور اینستاگرام ) ” را از مارکت موبولوژی خرید کنیم . به این منظور وارد لینک توضیحات آن محصول در اینجا میشویم و بعد از خواندن توضیحات بر روی دکمه سبز رنگ ” خرید پکیج …. ” کلیک میکنیم :

1

توجه : شما باید بر اساس نیاز خود به طور دقیق بر روی دکمه سبز رنگ ” خرید ” کلیک کنید . مثلا در پکیج اینستالوژی ۳ گزینه خرید وجود دارد :

  1. خرید پکیج اینستالوژی مخصوص سیستم عامل اندروید ( پنج هزار تومان )
  2. خرید پکیج اینستالوژی مخصوص سیستم عامل iOS( پنچ هزار تومان )
  3. خرید پکیج کامل اینستالوژی برای اندروید و iOS ( هفت هزار تومان )

۲. بعد از کلیک بر روی گزینه ” خرید … ” وارد صفحه خرید میشوید که بدون نیاز به ثبت نام در سایت , میتوانید با وارد کردن نام کامل , ایمیل و شماره تماس خود , محصول را خریداری کنید :

2۳. بعد از مشاهده صفحه ای مانند صفحه بالا که اطلاعاتی مانند نام و قیمت پکیجی که قصد خرید آن را دارید به شما میدهد , کافیست کمی به پایین اسکرول کنید ( کمی پایین تر بروید تا با فیلد های زیر مواجه شوید :

3این خیلی ساده است ! کافیست فیلد های خالی بالا را پر کنید ! سعی کنید اطلاعات حقیقی خود را بدهید تا در صورت مشکل بتوانیم راحت تر پاسخگوی کار شما باشیم .

توجه : در انتخاب ایمیل دقت داشته باشید که میبایست یک ایمیل فعال و واقعی از خودتان را بدهید ! زیرا رسید و اطلاعات شما به آن ارسال میگردد . همچنین سعی کنید یک شماره تماس واقعی از خودتان قرار دهید تا بتوانیم در صورت مشکل با شما تماس بگیریم .

۴. بعد از پر کردن فیلد های بالا کافیست کمی پایین تر بیایید و دکمه آبی رنگ ” خرید ” را بزنید تا وارد صفحه پرداخت ( درگاه مستقیم اینترنتی بانک ملت از شرکت به پرداخت ملت ) شوید .

 

4توجه : اگر تمامی فیلد های بالا اعم از نام و نام خانوادگی , ایمیل معتبر و شماره تماس خود را وارد کرده اید ولی در هنگام کلیک بر روی دکمه ” خرید ” با خطا مواجه شدید , سریعا از بخش ” تماس با ما ” , گزارش این موضوع را به مارکت موبولوژی اعلام کنید .

۵. بعد از کلیک بر روی گزینه ” خرید ” وارد صفحه پرداخت ” درگاه اینترنتی به پرداخت ملت ” میشوید که با تمامی کارت های عضو شتاب خود میتوانید خرید را انجام دهید :

5نکته : برای پرداخت های اینترنتی باید رمز اینترنتی عابربانک خود را داشته باشید . اگر هنوز اقدام به دریافت رمز اینترنتی عابر بانک خود نکرده اید , با مراجعه به بانک مربوطه و یا دستگاه های خود پرداز رمز اینترنتی عابربانک خود را تهیه کنید .

توجه : بسیار بسیار هوشیار باشید که هنگام خرید از درگاه پرداخت به پرداخت ملت , فقط و فقط آدرس آن با https://bpm.shaparak.ir شروع شود !! برای اینکار آدرس بالای مرورگرتان را چک کنید :

51

در صفحه بالا مقادیر زیر را باید وارد کنید :

  • شماره کارت* : در این قسمت میبایست شماره کارت ۱۶ رقمی خود را که بر روی کارت عابربانک خود درج شده است , وارد کنید .
  • رمز اینترنتی کارت* : در این قسمت باید رمز اینترنتی عابربانک خود را وارد کنید که به آن رمز دوم نیز میگویند !
  • شماره شناسایی دوم ( CVV2 )* : در این قسمت شما باید شماره ۳ یا ۴ رقمی که بر روی کارت عابربانک شما درج شده است را وارد کنید ( در برخی کارتها CVV2 در پشت کارت و در برخی دیگر در جلوی کارت نوشته شده است ! )
  • تاریخ انقضای کارت* : بر روی عابربانک شما یک تاریخ درج شده است و معمولا کنار آن عبارت ” تاریخ انقضا ” نوشته شده است . شما باید آن تاریخ را در این قسمت وارد کنید . ( توجه کنید که ماه تاریخ انقضای عابربانک را در سمت راست و سال تاریخ انقضای عابربانک خود را در سمت چپ بنویسید )
  • حروف تصویر* : در این قسمت باید حروف و یا اعدادی را که در سمت چپ کادر نوشته شده اند را بنویسید . ( به بزرگی و کوچکی حروف دقت کنید )

توجه : پر کردن تمامی موراد بالا الزامی میباشد و اگر یکی را نادرست وارد کنید , تراکنش ناموفق خواهد بود و باید یکبار دیگر امتحان کنید !!

۶. در انتها و بعد از تکمیل فیلد های الزامی مشخصات کارت عابربانک خود , بر روی دکمه ” پرداخت ” کلیک کنید . بعد از کلیک بر روی گزینه پرداخت ممکن است با پیغام زیر مواجه شوید :

6۷. بعد از مشاهده پیغام بالا کافیست بر روی گزینه ” Continue ” کلیک کنید تا پرداخت با موفقیت انجام شود .

۸. بعد از کلیک بر روی گزینه ” Continue ” پیغام زیر برای شما نمایان میشود که میبایست کد تراکنش خرید بانک را در جایی یادداشت کنید . بعد از ذخیره کردن کد تراکنش خود , بر روی گزینه ” Ok ” کلیک کنید تا وارد وبسایت مارکت موبولوژی شوید :

7

۹. بعد از وارد شدن به وبسایت موبولوژی با صفحه ای به شکل زیر مواجه خواهید شد :

8

۱۰. همانطور که مشاهده میکنید در این قسمت فاکتور و اطلاعات خرید شما نمایش داده میشود ! اکنون برای دانلود فایل های مورد نظر خود و دریافت محصول , کمی با پایین تر بیایید ( به پایین اسکرول کنید ) تا این بخش را ببینید :

9

۱۱. اکنون در قسمت بالا میتوانید فایل های خود را دانلود کنید ! ۲ لینک برای شما آماده شده است که یکی مربوط به همان پکیج اینستالوژی مخصوص سیستم عامل اندروید میباشد و دیگری هدیه آن پکیج … !!

توجه : شما فقط ۲۴ ساعت فرصت دارید که فایل های محصول خریداری شده خود را دانلود کنید . پس لطفا تا قبل از ۲۴ ساعت با یک اینترنت خوب فایل ها را دانلود کنید .

 

به همین سادگی : – )

در صورت بروز هرگونه مشکل , آن را از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید .

از اعتماد شما سپاس گزاریم : – )